Transport

Transport gości weselnych to istotna kwestia, która pojawia się u większości par podczas planowania wesela. W Naszej ofercie znajduje się również mozliwość wynajmu luksusowych i komfortowych samochodów. 
 

MAZDA CX-7

Elegancki i przestronny samochód, wyposażony w przyciemniane szyby, jasną skórzaną tapicerkę, automatyczną klimatyzację, napęd 4x4 oraz systemy elektroniczne zapewni parze młodej wysoki komfort podczas przejazdu w tym ważnym dniu.
 

MERCEDES VIANO VIP 4+1+1

Elegancki samochód, wyposażony w  6 pojedynczych foteli, skórzaną tapicerkę z możliwością aranżacji wnętrza i odwracania foteli (2+2+2) oraz rozkładany stolik. 
 

MERCEDES-BENZ SPRINTER 19+1+1

We wnętrzu Naszego Sprintera VIP  poczują się Państwo dobrze i bezpiecznie. Elegancki miniautobus wyposażony jest w skórzane fotele oraz wydajną klimatyzację co zagwarantuje Państwu najwyższy poziom komfortu podczas przejazdu gości weselnych.
 

SETRA 415 VIP 49+1+1

Podróż autokarem SETRA to czysta przyjemność. Luksusowy autokar top class z przestronnym, w pełni klimatyzowanym wnętrzem oraz wygodne fotele i bogate wyposażenie zapewni wysoki komfort podczas transportu gości.