Atrakcje

Kuligi

Zajmujemy się organizacją kuligów dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych czy konferencji. Fantastyczna przejażdżka zaprzęgiem konnym może odbywać się o każdej porze roku, przy różnych warunkach pogodowych. Po kuligu zapraszamy do naszej Chaty Grillowej.
 

Quady

Quad stanowi świetną formę rozrywki nie tylko  jako urozmaicenie imprezy integracyjnej. Te rewelacyjne pojazdy mechaniczne pozwolą Wam pokonać każdą przeszkodę, podjechać pod najtrudniejszą górkę czy przejechać przez bagno . Nasz niezawodny sprzęt zagwarantuje doskonałą zabawę i maksymalne zadowolenie.
Teren na którym bazujemy idealnie nadaje się do quadowego szaleństwa. Liczne zjazdy, podjazdy, muldy i przeszkody zaspokoją nawet najbardziej wymagających pasjonatów. Posiadamy również łagodniejszy tor i quady dziecięce. 
 

Paintball 

Paintball, czyli rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, które za pomocą sprzężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika na ciele, masce lub markerze zawodnika, powoduje jego eliminacje z gry. Aby zapewnić  Państwu całkowite bezpieczeństwo, każdy gracz otrzymuje kask, gogle, kamizelkę i kombinezon.  Gra odbywa się pod okiem czujnych trenerów. Pole pełne jest różnego rodzaju schronów, przeszkód  i atrakcji.
 

Ścianka wspinaczkowa

Dysponujemy również 6 metrową, ścianką wspinaczkową z dwoma torami wejścia. Ścianka posiada kilka oznakowanych tras o różnych trudnościach. Każde wejście jest asekurowane przez wykwalifikowanego instruktora.
 

Pokaz sztucznych ogni

Jeśli chcecie Państwo obchodzić swoje wesele w iście hucznym stylu, pokaz sztucznych ogni to atrakcja weselna w sam raz dla Was. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które są w stanie zorganizować fantastyczny pokaz wraz z akompaniamentem muzycznym przy jednoczesnym zachowaniu 100% bezpieczeństwa. Atrakcja ta zostanie na długo w Państwa pamięci.